Генри Олди - Пасербки восьмої заповіді
Название

Пасербки восьмої заповіді

Год
1996
Просмотров
32
Загрузок
0
Доступность
Фрагмент книги
Возр. ограничение
Для аудитории старше 12 лет
Дата добавления
08.05.2019
Описание

 

 

Не варто грати у піддавки з Дияволом, коли на кону стоїть твоя душа. Ой, не варто! Бо Нечистий не пробачає боргів…

Вони – злодії і діти злодія. Але злодії незвичні. Їхня мета – не коштовності й гроші, вони крадуть думки та сподівання людські. Й усе, здавалося б, нічого. Та трагічне кохання молодшої, Марти, спонукає її на відчайдушний вчинок. В останню мить вихоплює вона з-під самого носа Великого Здрайци вже продану душу коханого. І тепер тікає, мчить від дияволових поплічників, і немає їй ніде спокою… Чи ж буде колись?

Безсумнівно, роман знаменитого харківського дуету, які разом іменуються Генрі Лайон Олді, припаде до смаку всім любителям історичної фентезі, бо, як завжди, порадує читачів нетривіальним сюжетом, оригінальними характерами та майстерністю написання. Але цього разу – вже українською!

Рейтинг книги 0.0
проголосовало 0 человек

Генри Олди - Пасербки восьмої заповіді скачать fb2 бесплатно

Информация
Уважаемый пользователь! Некоторые книги находятся в архиве (для уменьшения объема загрузки). Архиватор вы можете скачать по этим ссылкам с официальных сайтов ПКAndroidiOSWindows Phone

Желаем вам чтения с наслаждением! Заходите на ВКниге почаще и качайте лучшие новинки книг! Мы будем очень признательны, если Вы оставите отзыв о книге.
Купить книгу
Комментарии и отзывы
Будь первым! Оставь свой отзыв!
Имя *:
Email *:
Код *: