Генри Олди - Обитель героїв
Название

Обитель героїв

Год
2005
Просмотров
21
Загрузок
0
Доступность
Фрагмент книги
Возр. ограничение
Для аудитории старше 12 лет
Дата добавления
15.05.2019
Описание

Хто не знає Генрі Лайона Олді? А ну-бо, озивайтесь!

Хто не знає, що цей мислитель живе в українському місті Харкові, а його рукою водять Олег Ладиженський та Дмитро Громов? Творчий тандем наших земляків з'явився в літературі ще 1990 року і з того часу регулярно радує нас своїми творами.

Хто не знає, що творчість Олді вшановано не одною престижною премією – тут і «Роскон», і «Фанкон», і «Зоряний меч», і «Странник», й безліч інших.

Але одного ви не знаєте точно – що новий їх роман «Обитель героїв» виходить українською мовою раніше, ніж російською, і ми з вами будемо мати ексклюзивне право його прочитання.

Отже, поспішайте реалізувати це право на заздрість північним сусідам.

«Зелений пес» відкриває нову серію «Світи Г.Л.Олді». Тут ви знайдете традиційний «олдівський» стиль – безліч підтекстів, суміш стилів, карколомний сюжет, і безперечно – глибокі думки.

А головне – віднині усі нові романи харківського дуету Ладиженського та Громова українські читачі будуть читати першими.

Бо так велів сам Генрі Лайон Олді.

Рейтинг книги 0.0
проголосовало 0 человек

Генри Олди - Обитель героїв скачать fb2 бесплатно

Информация
Уважаемый пользователь! Некоторые книги находятся в архиве (для уменьшения объема загрузки). Архиватор вы можете скачать по этим ссылкам с официальных сайтов ПКAndroidiOSWindows Phone

Желаем вам чтения с наслаждением! Заходите на ВКниге почаще и качайте лучшие новинки книг! Мы будем очень признательны, если Вы оставите отзыв о книге.
Купить книгу
Комментарии и отзывы
Будь первым! Оставь свой отзыв!
Имя *:
Email *:
Код *: